bg
Yerel firmalar
firma reklam

TIME LIFE AMBULANS

Atatürk mah. Yakut cad. Zümrüt sitesi 2B Blok D:1 Ataşehir/İstanbul
Tel: 0 850 532 14 38 Fax: Cep:0 537 437 99 29
Üye
1523278165_10.jpg

Firma Adı
: TIME LIFE AMBULANS
Yetkili Adı
: HAKAN ÇAMLIBEL
Adres
: Atatürk mah. Yakut cad. Zümrüt sitesi 2B Blok D:1
Şehir/İlçe
: İstanbul / Ataşehir
Telefon
: 0 850 532 14 38
Cep Tel
: 0 537 437 99 29
Faks
:
Sektörler
: HİZMET
Email
: timelifeambulans@gmail.com
Web
: http://www.timelife.com.tr/
Facebook
: Facebook Sayfamız
 
 
 
 
 
Puan: 5 /5)
(1 kez oylandı.)
Özel mesaj
Bu firma toplamda 501 kez ziyaret edildi.
Firmanın 5 adet ilanı , 61 adet ürünü ve 0 eleman ilanı bulunmaktadır.
Hakkımızda

Kurumsal

Firmamız 2012 yılında kurulmuştur. Özel sağlık sektöründe eğitimli ve dinamik kadrosuyla , modern tıbbi cihazlarla tam donanımlı ambulanslarımız ve deneyimli sağlık ekibimizle her yaş grubundaki hastalara yeni bir anlayışla hizmetinize girmiştir.Doğru ve zamanında yapılan acil ilkyardım hayat kurtarmaktadır. En küçük gecikme, telafisi mümkün olmayan olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Gereken acil müdahalenin öncelikle ve ön şartsız yapılması insani bir görev olduğu gibi Time Life Ambulansın edindiği ilke ve görevidir.

Misyonumuz

Time Life Ambulans ve Sağlık Hizmetleri olarak misyonumuz, toplumun hastane öncesi ve hastane sonrası ihtiyacı olabilecek her tür sağlık ihtiyacını en az hastane kalitesinde kusursuz sağlamak; Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini, tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak, Yapacağı müdahale ve operasyonlarla toplumun yaşam kalitesini bozmadan süregelirliğini sağlamak, Kendilerini mesleklerine adamış, üstün nitelikli, insana değer veren mobil sağlık konusunda uzman hekimler ve sağlık uzmanları yetiştirmektir.

Vizyonumuz

Time Life Ambulans Hizmetleri, Mobil Sağlık alanındaki tıbbi hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi, hizmet alan kişi ve kurumların memnuniyetini yaratmadaki kararlılığı, üstün nitelikli mobil sağlık ekibi, çağdaş altyapısı, en modern teçhizatı ve öncü uygulamalarıyla; Türkiye’de hastane dışı bütünleşik sağlık hizmetini kusursuz ve en üst seviyede veren; pazar ve standart belirleyici olarak referans gösterilen sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.

Facebook Yorumları
Şehir Rehberimizde şuan, 234 Online Ziyaretçi,
Bugün 29370, Toplam 96596984 kez ziyaret edilmiştir.
  • Site Haritası
  • Bizi Takip Edin
    Copyright 2013 © Tüm Hakları Saklıdır.