bg
Yerel firmalar
firma reklam

Tecrübeli Öğretmenden İngilizceyi Mantığıyla Öğrenin (ingilizce düşünmeyi öğrenelim)

BEŞİKTAŞ/İSTANBUL Besiktas/İstanbul
Tel: 0535 937 7837 Fax:0535 937 7837 Cep:0535 937 7837
Üye
1528116891_ee.jpg

Firma Adı
: Tecrübeli Öğretmenden İngilizceyi Mantığıyla Öğrenin (ingilizce düşünmeyi öğrenelim)
Yetkili Adı
: ÖZLEM HOCA
Adres
: BEŞİKTAŞ/İSTANBUL
Şehir/İlçe
: İstanbul / Besiktas
Telefon
: 0535 937 7837
Cep Tel
: 0535 937 7837
Faks
: 0535 937 7837
Sektörler
: HİZMET
Email
: ozlemakdikmenenglish@gmail.com
Web
: http://www.ozelders.com/ders-veren/deneyimli-ingilizce-ogretmeni-her-seviye-ozlem-d-72841?q=H4sIAAAA
Facebook
: Facebook Sayfamız
 
 
 
 
 
Puan: 5 /5)
(1 kez oylandı.)
Özel mesaj
Bu firma toplamda 399 kez ziyaret edildi.
Firmanın 0 adet ilanı , 0 adet ürünü ve 0 eleman ilanı bulunmaktadır.
Hakkımızda

EĞİTİM 
VALLEY PARK JUNİOUR HIGH SCHOOL KANADA 
BEYOĞLU ANADOLU LİSESİ 
İSTANBUL ÜNV.AMERİKAN DİLİ VE EDEBİYATI 

DERS TECRÜBESİ 
20 YILLIK İLERİ İNGİLİZCE KONUSUNDA ÖZEL DERS TECRÜBESİ 

ÇALIŞTIĞIM OKULLAR 

BEHÇET KEMAL ÇAĞLAR LİSESİ1995 
TARHAN KOLEJİ 
KABATAŞ LİSESİ SÖZLEŞMELİ 

DİLKO BEŞİKTAŞ 
DEULCOM İNTERNATİONAL TAKSİM 
İSTANBUL LİSAN MERKEZİ MECİDİYEKÖY 
Bir çok kurumda eleman ve üst düzey yöneticilerine özel ders. 

İNGİLİZCE DÜŞÜNMEYİ ÖĞRENEREK ŞU ANA KADAR EDİNDİĞİNİZ BİLGİLERİ DE TOPARLAYIP ÜZERİNE YENİ BİLGİLERİ MANTIK METODUYLA İLAVE EDEREK HEM KONUŞABİLEN HEMDE KONUŞULANI YAKALAYABİLECEK İLERİ İNGİLİZCE İNGİLİZCE SEVİYESİNE ULAŞIN. 
.HİÇ BİR YABANCI SİZDEN BOŞLUK DOLDURMANIZI YADA AKTİFİ PASİFE ÇEVİRMENİZİ İSTEMEYECEKTİR. İNGİLİZCENİZİ HAYATA GEÇİRİP KONUŞUP ALGILAMAK VE HIZLI DÜŞÜNMENİZİ SAĞLAMAK İÇİN İNGİLİZCE DÜŞÜNMEYİ ÖĞRENMELİSİNİZ. . EN BÜYÜK AMACIM ÖĞRENCİNİN İNGİLİZCEYİ TÜRKÇE DÜŞÜNME İÇGÜDÜSÜNDEN KURTARIP YENİ BİR DİL MANTIĞI OTURTARAK, İNGİLİZCE DÜŞÜNME , KONUŞMA ,DUYABİLME,VE KORKULAN VE HİÇ YAPILAMAYACAĞI SANILAN UZUN CÜMLELERİN ÇOKTA KORKUNÇ OLMADIĞINI GÖSTERMEK OLMUŞTUR. SADECE BOŞLUK DOLDURAN, KONUŞAMAYAN ÖĞRENCİ DERSİN BAŞI VE SONU ARASINDA CİDDİ BİR FARK HİSSETMELİDİR.. İNGİLİZCE ÖZEL DERS , HIZLI VERİM ALINABİLEN AKTİF OLARAK KONUŞULAN , AYNI ZAMANDA KALICI BİLGİ KAVRAMLARI İÇEREN BİR ÇİZGİDE OLMALIDIR.ÇEVİRİ VE ANALİZ METODU UZUN CÜMLELERİ BİLE SİZE YAPABİLECEĞİNİZ ŞEKİLDE ANLAMA ŞANSI VERECEKTİR...SİSTEMLİ VE DÜZENLİ BİR ÇALIŞMA ÇOK YOĞUN MİKTARDA DERS ALMASANIZ DA SİZE MUTLAKA BAŞARIYI GETİRECEKTİR.. . 
 

Kişisel Bilgiler

2O SENEDİR İNGİLİZCENİN GEREKTİRDİGİ HER BRANŞTA ÖZEL DERS VERMEKTEYİM.İngilizceyi gramer ve anlama konusunda hızlı bir şekilde öğrenmek istiyorsanız sistemli ve basit bir metodla çalışarak bu amacınızı hızla gerçeklestirebiliriz. Türkçe düşüncenizdeki altyazıyı kaldırarak bir yabancıya yakın bir sistemle düşünüp konuşmak hayal değil. 
ÖZEL DERSLERİM HEP UZUN SÜRELİ OLMUŞTUR.ÖĞRENCİLERİMİN İLERLEMESİNİ GÖRMEK HEM ÖĞRETMENLERİ HEMDE BİR ABLALARI OLARAK BENİM EN BÜYÜK MUTLULUĞUMDUR.İLKOKUL DESTEKTEN,İŞ İNGİLİZCESİNE,ÜNİVERSİTE DİL SINAVINDAN, IELTS TİPİ BİR ÇOK SINAVA KADAR TECRÜBEM VARDIR.YETİŞKİNLERLE UZUN SÜREDİR ÇALIŞIYORUM ,İNGİLİZCELERİNİ İŞ HAYATLARIYLA BÜTÜNLEŞTİRDİKLERİN DE CİDDİ BAŞARI KAZANMAKTADIRLAR.İNGİLİZ EDEBİYATI ROMAN ANALİZ DESTEK DERSİDE VEREBİLİRİM.İnGİLİZ VEYA AMERİKAN EDEBİYATINDA OKUYAN YADA LİSEDE İNGİLİZ EDEBİYATI ROMAN YADA KISA HİKAYE EDEBİ ÇALIŞMASI YAPANLARA DESTEK OLABİLİRİM.DÜŞÜK NOT KAYGISI OLAN ÖĞRENCİLERLE, KISA ZAMANDA SINIF SEVİYESİNE GELİP,BU NOKTAYI AŞTIKTAN SONRA İYİ DERECEDE İNGİLİZCEYİ HEDEFLEYEBİLİRİZ. 
online dersler seklindede skype üzerinden çalışma fırsatımız vardır. 


 

Referanslar

refernans dosyam önemli kurum ve yöneticilerinden ve bir cok ögrenciden olusmaktadır..istenildigi taktırde mail atabilirim...Bir çok yetişkinle ingilizceyi temelinden alıp işlerinde kullanıp hayatta önlerini açıcak düzeye geldik.Kritik durumda aldığım öğrencilerle ciddi not yükselişini gercekleştirdik..pratik ve kavramsal ipuçlarıyla öğrencilerin ciddi hızlı feed back -geri verim verdiğine şahit oldum.Sonucta en iyi referans herzaman kendinizsiniz.Birkac hocadan ders almanızı sistemlerini tanımanızı ve size en uygun gelen sistem ve frekanstaki hocayla calışmanızı öneririm.Başarılar.

 

Facebook Yorumları
Şehir Rehberimizde şuan, 224 Online Ziyaretçi,
Bugün 1588, Toplam 99020345 kez ziyaret edilmiştir.
  • Site Haritası
  • Bizi Takip Edin
    Copyright 2013 © Tüm Hakları Saklıdır.