Yerel firmalar
firma reklam
Untitled Document

Mobil Ödeme

Alacağınız hizmet
Firma bilgilerinizin www.yerelfirmalar.com sitesinde 1 yıl boyunca  kayıtlı kalabilmesi ve yayınlanabilmesi için geçerli olacak bu işlem; firmanızın internet ortamında reklam amaçlı hizmetlerden yararlanabilmesini  sağlayacaktır.Bu hizmetler vasıtasıyla  sayfamızın ziyaretçileri ihtiyaçları doğrultusunda firma iletişim bilgilerinize ulaşabilecekler ve sizinle irtibata geçebileceklerdir. Bunun yanı sıra kayıt sırasında vermiş olduğunuz etiket kelimeler ( anahtar kelimeler )  ile tıklanmanıza bağlı olarak arama motorlarında yayınlanmanız sağlanacaktır. Reklam hizmetimizden yararlanmak isteyen firmalar  : Normal Üyelik 1 yıllık  toplam 50 TL - Gümüş Üyelik 1 yıllık toplam 100 TL – Altın Üyelik 1 yıllık toplam 150 TL ücret ödeyerek yararlanabileceklerdir.Yandaki sistem üzerinden gsm  numaranızı girerek telefonunuza sms göndermeniz ve gelen sms lere 3 dakika içinde ‘’ EVET ’’ yazarak yanıtlamanız yeterli olacaktır.Gönderdiğiniz 1 mesaj içeriğinin ücreti 1 yıllık için 50 TL'dir. 

Alacağınız üyelik paketi kadar sms gönderimi sağlayınız.

Örneğin:
Normal üyelik için 50 TL lik paket üzerinden 1 adet sms , Gümüş üyelik için 50 TL lik paket üzerinden 2 adet sms,Altın üyelik için 50 TL lik paket üzerinden 3 adet sms gönderimi sağlayınız.

8071 servis numarasına gönderilen her SMS Avea ve Turkcell hatlarından 50kr (KDV ve ÖİV dahil) Vodafone hatlarından 41kr (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir. Bilgilendirme mesajları ücretsizdir. Sizde bu sitede yer almak için sağ taraftaki  paketlerden dilediğinizi seçip uygun  paket ile hizmetden yararlanabilirsiniz.


         


Turktelekom Mobil Ödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
TurkcellMobilÖdeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Vodafone Mobil Ödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.


Şehir Rehberimizde şuan, 210 Online Ziyaretçi,
Bugün 28052, Toplam 96824138 kez ziyaret edilmiştir.
  • Site Haritası
  • Bizi Takip Edin
    Copyright 2013 © Tüm Hakları Saklıdır.