bg
Yerel firmalar
firma reklam

HEDEF YUMURTA

Karadeniz Mah Menderes cad 1150 Sok No:5 gaziosmanpaşa istanbul Gaziosmanpasa/İstanbul
Tel: 0212 618 67 39 Fax: Cep:0532 767 31 97
Üye
1483785329_7.jpg

Firma Adı
: HEDEF YUMURTA
Yetkili Adı
: Yılmaz Doğan
Adres
: Karadeniz Mah Menderes cad 1150 Sok No:5 gaziosmanpaşa istanbul
Şehir/İlçe
: İstanbul / Gaziosmanpasa
Telefon
: 0212 618 67 39
Cep Tel
: 0532 767 31 97
Faks
:
Sektörler
: GIDA TOPTANCILARI , ORGANİK ÜRÜNLER
Email
: info@hedefyumurta.com
Web
: https://www.hedefyumurta.com/
Facebook
: Facebook Sayfamız
 
 
 
 
 
Puan: 5 /5)
(1 kez oylandı.)
Özel mesaj
Bu firma toplamda 730 kez ziyaret edildi.
Firmanın 17 adet ilanı , 17 adet ürünü ve 0 eleman ilanı bulunmaktadır.
Hakkımızda

İstanbulun Tüm İlçe Ve Semtlerine Organik Doğal Ve Klasik Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetlerini Uzman personel ekibimizle Beraber Sunmaktayız.

Hakkımızda

Hedef yumurta, firmamız 2016 yılında kurulmuştur. İstanbul da hem Avrupa hem de Anadolu yakasında hizmet vermektedir. Her ilçeye ve semtte toptan yumurta satışı ve dağıtımı yapılmaktadır. Taze ve kaliteli yumurta ile daha kaliteli seçimler yapılması sağlanmaktadır.

Özel alanlarda yapılan yumurta üretimi sayesinde taleplere yeterli kapasite ile geri dönüş yapmak adına tedarik edilerek satışı sunulmaktadır.

Belirlemiş olduğumuz alanlarda özel olarak yapılmış yumurta üretimlerden taze ve günlük alımlar ile sizlere ulaşım sağlaması için dağıtımı yapılmaktadır.

Toptan Yumurta Satışı

Hedef yumurta olarak market,pastane, börek imalatı, restoran, otel, fırın ve cafe gibi üretim alanlarına toptan yumurta satışı ve dağıtım işlemlerinin yapılmasını sağlamak adına profesyonel olarak hizmet verilmektedir. Firmamız satış ve dağıtım aşamalarında itinalı çalışmalar yaparak bu şekilde başarılı sonuçlar alınmasını sağlamaktadır.

Yumurta Dağıtımı

Yeni çıktığımız bu yolda müşterilerimiz için en iyisini sunmak adına çalışmaktayız. Toptan yumurta satış ve dağıtım işlemleri ile sipariş vermiş olduğunuz yumurtayı kendi araçlarımız ile adresinize teslim ediyoruz. 

Yumurtalarımızı özenle seçerek bu şekilde hem kaliteli hem de taze yumurta alımına yardımcı olmaktayız. Yapılacak taleplere göre alınan yumurtalarda özel talepler olması durumunda organik seçimlerde günlük olarak dağıtılmaktadır. Yeterli araç kapasitesi ile her an dağıtım işlemi kesintisiz olarak yapılmaktadır.

Yumurta Dağıtım Alanlarımız

Toptan yumurta satış ve dağıtım işlemleri ile üretim alanlarında ihtiyaç duyulan yumurtanın kolay yoldan talep edilmesini ve teslim alınmasını sağlamaktayız. Yumurtaya gereksinim duyulan büyük imalathaneler için taze ve doğal üretimlerden toplanan yumurtalar ile dağıtım işlemi yapılmaktadır.

Hizmet alanlarımız; market,pastane, fırın, börek imalathanesi, tatlı üretimi yapılan imalathaneler, oteller,restoranlar, cafeler ve bu tarz toplu alıma ihtiyaç duyan yerlerdir. 

 

 

İLETİŞİM

Yılmaz doğan

0532 767 31 97 

0212 618 67 39 

info@hedefyumurta.com

hedefyumurta.com

Facebook Yorumları
Şehir Rehberimizde şuan, 228 Online Ziyaretçi,
Bugün 18292, Toplam 75637310 kez ziyaret edilmiştir.
  • Site Haritası
  • Bizi Takip Edin
    Copyright 2013 © Tüm Hakları Saklıdır.