bg
Yerel firmalar
firma reklam

ÖZEL ŞİRİNLER ANAOKULU

Kuştepe Mahallesi Mesut Cemil Sokak No: 52 TRUMP TOWERS arkası Sisli/İstanbul
Tel: 0 (212) 272 80 40 Fax: Cep:0 (505) 260 13 93
Üye
 
 
 
 
 
Puan: 5 /5)
(1 kez oylandı.)
Özel mesaj
Bu firma toplamda 662 kez ziyaret edildi.
Firmanın 1 adet ilanı , 2 adet ürünü ve 1 eleman ilanı bulunmaktadır.
Hakkımızda

2009 yılında, okul öncesi eğitim alanında yüksek kalite ve standartta bir anaokulu hizmeti verebilmek için yola çıktık. O gün, çocuklar ve aileler için yola çıkardığımız eğitim projemiz kısa süre içinde sınıfsal fark gözetmeden tüm çocuklarımıza sevgi dolu ortamda yaşayarak öğrenme fırsatı sundu. Bugün Özel Şirinler Anaokulu çocuklara;ülkemizde okul öncesi eğitim alanında alışkanlıkları ve standartları değiştirerek yoluna devam ediyor. 
Özel Şirinler Anaokulu ile öğrencilerin eğitim ve öğretim etkinliklerinden keyif alabilecekleri, öğrencinin eğitim etkinliklerinin en önemli aktörü olarak rol alacağı, dünyanın çağdaş ülkeleri tarafından uluslararası geçerlilikleri almış bir okul modeli ortaya koyulmaktadır.
 
Okullarımızdan mezun olan öğrenciler, aldıkları yüksek standarttaki eğitimle; bilimde, sanatta, sporda, teknolojide ve dünya siyasetinde, kısacası yaşadıkları dünyada söz sahibi olacak potansiyel birer değer olmaktadırlar.
 

Öğrencilerimiz Özel Şirinler Anaokulu;
 

·         Öğrenme zevkini ve keyfini

  • Araştırma heyecanlarını
  • Merak duygularını
  • Yaratıcılıklarını
  • Biricikliklerini (kendisi gibi olma ve farklı düşünme haklarını)
  • Özgüvenlerini

kaybetmeden düzgün karakterli birey olmanın keyfi ile eğitimlerini sürdürebilmektedirler.

 
Ziynet ŞENSOY tarafından kurulan Özel Şirinler Anaokulu , öğrencilerinden ve velilerinden aldığı güçle hizmet yelpazesini hızla büyütüyor. Eğitim dünyasının dışından sektöre girerek, parasal sermaye ile sektörde var olmaya çalışan kurumlardan farklı olarak okullarımız, insan gelişimine ve eğitimine, çocuk yetiştirme yöntemlerine, çocuk ve yetişkin psikolojisine adanmış, mesleki sermayesi en Güçlü kurum olarak hizmet vermektedir.
 
Klasik okul öncesi eğitim kavramlarının dışında, özel bir okul modeli ortaya koyan Özel Şirinler Anaokulu öğrencilerini farklı bir gelecek için yetiştirmeye devam ediyor. 

 

Facebook Yorumları
Şehir Rehberimizde şuan, 212 Online Ziyaretçi,
Bugün 13137, Toplam 90957916 kez ziyaret edilmiştir.
  • Site Haritası
  • Bizi Takip Edin
    Copyright 2013 © Tüm Hakları Saklıdır.